Skip to content
Biuro Podróży GÓRY I WODA – To nasza przygoda!
519813666
  • O nas
  • Nadchodzące wydarzenia 2026 (zapisy)
  • Cennik przewodnicki 2026
  • Jednodniowe KGP
  • Sylwester na Szlaku
  • Szlaki i Struny – wędrówki z gitarą
  • Bikeraft-manual wyprawo-szkoleniówka
  • Kontakt
Close Button

🍂 Mikro-informator od Państwa Bator

WROCŁAWSKI RAJD ŚLĘŻAŃSKI edycja zimowa

17–18 stycznia 2026
Masyw Ślęży • Przedgórze Sudeckie • Nizina Śląska

START:
📍 Zbiórka: sobota, godz. 5:30, ul. Stanisławowska 90, Wrocław (Muchobór Wielki) – przy początku szlaku niebieskiego.
📍 Pinezka Google Maps

Kilka chwil po starcie dotrzemy do busa, w którym zostawimy rzeczy, do których dostęp będziemy mieli przy pałacu w Krobielowicach – po 18 km. Między godziną 10:00 a 11:30.

Długa przerwa w Pałacu Krobielowice (około 45 minut)
Możliwość przebrania się – dostęp do rzczy pozostawionych w busie.

NA HASŁO CAŁA NAPRZÓD!
KAWA/CHERBATA 12 ZŁ
KAWA/CHERBATA i SZARLOTKA 20 ZŁ

14:30 – 16:00 Kolejny pit stop w Michałowicach (po 30 km). Będzie to szybki pit-stop. Na miejscu jest wiatka. Przerwa potrwa około 10 min.

Około 18:15 PLANUJEMY BYĆ W DOMU TURYSTY POD WIEŻYCĄ.
– Od razu następuje logowanie do pokoi
4 czteroosobowe,
1 dwuosobowy,
1 trzyosobowy,

W KROBIELOWICACH OTRZYMACIE KARTECZKI (MENU OPATRZONE CENAMI) I ZADEKLARUJECIE CO JECIE WIECZOREM W DOMU TURYSTY.

Około 19 jest koncert DOMINA PRZEGINA

Około 21 (po koncercie) dojście do pokoi jest od tylnej strony budynku (nie od głównej sali). Po 21 do 23 będzie ognisko.

Trzeba mieć swoje kiełbaski, swój chlebek, swój keczup i kubek blaszany (będzie cherbata z ogniska) DREWNO BĘDZIE PRZYGOTOWANE, KIJKI BĘDĄ PRZYGOTOWANE.

RANO
OD 8:40 DO 8:55 MOŻNA DOSTARCZAĆ DUŻE PAKUNKI NA WIDOKOWYM PARKUNGU ZA KONTENERAMI BROWARU WIEŻYCA.

OD 9 RANO MOŻNA ZAMAWIAĆ ŚNIADANIA…

NA ŚNIADANIE TRZEBA ZEJŚĆ Z KLUCZEM I PLECAKIEM (GOTOWI DO DROGI)

9:55 ZBIÓRKA PRZED SCHRONISKIEM

OKOLICE ZERA SŁONECZNIE!
RACZKI MUSZĄ BYĆ
KIJKI MUSZĄ BYĆ!
NIE TRZEBA ŚPIWORA!
KARIMATA! (DOBRA DO PRZEBIOREK NIC NIE WAŻY
RĘCZNIKI/RĘCZNIK TRZEBA
ZAPASOWE RZECZY – WIELE TERMOSÓW

14:00 – 15:30 NA ŚLĘŻY – CZAS NA POSIŁEK

OKOŁO 17:30 DOCIERAMY DO BUSA – ODBIERAMY RZECZY i ruszamy na stację kolejową.

STARAMY SIĘ ZDĄŻYĆ NA POCIĄG W STRONĘ WROCŁAWIA O 19:02
zapasowy – jakby była lipa jest o godzinie 19:36 ale mega niewygodny przez Świdnicę i Jaworzynę i 21:05 BEZPOŚREDNI

LATARKI! RACZKI! KARIMATA!

Tour Operator WordPress Theme By Themespride